Ganter Normelemente | Star Grip Nut | GN 5336-60-M12-E-PL | Polished Aluminium | Handle 60 mm | Thread M12
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
07
quantity
Product details
Category
  • Handle diameter d1: 60 mm; thread d2: M12; diameter d3: 20 mm; height h: 40 mm; thread depth: 22 mm